Beyaz Eşya Ahşap Tedarikçiliği

Ahşap konusunda büyük bir bilgi birikimine ve deneyimine sahip olan Ergin Antik, 2006 yılından bu yana beyaz eşya sektörüne ahşap tedarikçiliği yapmaktadır. Kurumsal bir yönetim anlayışıyla, en son teknolojiye sahip üretim tesisinde dünya standartlarında ahşap ürünler üreten Ergin Antik, beyaz eşya sektörünün dünya devlerine hizmet sunmaktadır.

Uzun soluklu projelerin mimarı Ergin Antik, nihai tüketici memnuniyetini en üst düzeyde sağlayan ve üretim sisteminin geriye ve ileriye dönük her aşamasında sorunsuz çalışan bir kalite yönetim sistemi uygulamaktadır.

Hem teknoloji hem de organizasyon anlamında büyük çapta yatırımlar gerçekleştiren Ergin Antik, kendi üretim tesisinde; şarap dolabı ahşap rafları ve ankastre dolap kapaklarının ahşap dolgularını üretmektedir.

Ahşap ürün tedarikçiliği konusunda kalitenin ilk adresi olan Ergin Antik, beyaz eşya sektörünün dünya liderlerinin en güvenilir çözüm ortağı olmasının üzerine yüklediği sorumluluk bilinciyle ‘‘müşterilerinin kendi müşterilerine yaşatmak istedikleri deneyimi yaşatma’’ anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare