Ahşap Duvar Kaplama

Çağımızın ileri teknoloji ve hız karşısında ki denge arayışında doğal yaşam aksesuarları ön plana çıkmaktadır. İster mobilya, ister duvar dekorasyonu olsun ahşap ürünler ise popülerliğini korumaya devam etmektedir. Ergin Antik, ahşap duvar kaplama alanında; klasik, modern, minimalist hemen her zevke ve beğeniye hitap edebilecek doku seçenekleri sunmakta ve yaşam alanlarına karakter kazandırmaktadır.

Ergin Antik’in yaşam alanlarına yönelik tasarlamış olduğu ürünler, mobilya tasarımlarıyla sektöre ilk adım attığı yılların izlerini taşımaktadır. Mimari alanda, dünyada ki trendlerin yakın takipçisi olan Ergin Antik, özellikle ülkemizde duvarların yaşam alanlarının genel dekorunun dışında bırakılma eğilimini fark ederek, ahşap duvar kaplama alanında yenilikçi çözümler sunmaya başlamıştır.

Konut, otel, ofis, kafe ve restoranların iç ve dış duvarları için estetik ve fonksiyonel çözümler sunan Ahşap Duvar Kaplama ürünleri; dayanıklılığı ve uzun ömürlü olma özelliğiyle de dikkat çekmektedir.

Ergin Antik, ahşap duvar kaplama ürünlerini kendi bünyesinde ki üretim tesislerinde, tamamen el işçiliğiyle üretmektedir. Ahşap Duvar Kaplama ürünleri, ustaya gereksinim duymadan, tek başınıza montajını kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz işlevsellikte bir üründür aynı zamanda.

Firma, üretimini gerçekleştirmiş olduğu ürünlerde ahşabın, iyi yönetilmiş bir kaynaktan sağlandığının kanıtı; FSC ve PFEC; Coc-Orman Koruma ve Gözetim Zinciri Sertifikasyon Sistemlerinin birer üyesi olup; Türkiye’de PFEC belgesine sahip sayılı firmalardan bir tanesidir.

Ahşap Duvar Kaplama ürünleriyle alakalı Ar-Ge çalışmalarını sürdüren firma, ürüne karşı oluşan yoğun ilgi dolayısıyla çok yakın bir zamanda seri üretime geçmeyi hedeflemektedir. Ergin Antik, şu anda proje bazlı çalıştığı ürünü, hazırlıklarını sürdürdüğümüz web sitesini tamamladığımız zaman geniş ürün yelpazesi ile hizmete sunulacaktır.