ERGİN ANTİK MOBİLYA

2016-06-22 15:43:15

ERGİN ANTİK MOBİLYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

 

1984 yılında faaliyetlerine başlayan Ergin Antik Mobilya San. ve Tic. Ltd. Şti., endüstriyel alanda seri üretim ve proje bazlı genel mekân uygulamaları yapmaktadır. en son teknolojiye sahip modern makinelerle üretim yapan firma, müşterilerine yaşam alanları için mekân sınırlarını ortadan kaldıran işlevsel ve estetik çözümler sunmaktadır.

Üretimini yapmış olduğu ürünlerde daima insan sağlığını korumayı ilke edinen Ergin Antik, kullandığı sunta ve mdf ürünlerde kanserojen olmayan (E1) ve isteğe bağlı olarak yanmaya dayanıklı (B1) melamin, laminat veya doğal kaplamalı yonga levha ve MDF kullanmaktadır.

Doğaya karşı son derece duyarlı bir firma olan Ergin Antik, doğal çevrenin ve ormanların korumasına yönelik olarak üretim gerçekleştirmek amacı ile  FSC® (License CodeFSC-C132682sertifikasını almıştır. Ergin Antik aynı zamanda Türkiye'de PEFC Belgesine sahip sayılı firmalardan bir tanesidir

Üretim kalitesinin yanı sıra satış sonrası hizmetlerde de daima en iyi olmak felsefesiyle ilerleyen Ergin Antik, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında edindiği tecrübelerle, sektörünün öncü firmalarına hizmet sunmaktadır.