Ahşap Mozaik

2016-06-24 12:13:39

Ahşabın Sıcak Dokusu, Mozaik Sanatının Büyüsüyle Buluştu..

Çağımızın ileri teknoloji ve hız karşısında ki denge arayışında doğal yaşam aksesuarları ön plana çıkıyor. İster mobilya, ister duvar dekorasyonu olsun ahşap ürünler ise popülerliğini korumaya devam ediyor.  yeni ürün  Ahşap Mozaik ile ahşabın sıcaklığını, mozaik sanatının büyüsüyle buluşturuyor. Ahşap Mozaik, klasik, modern, minimalist hemen her zevke ve beğeniye hitap edebilecek renk ve doku seçenekleriyle yaşam alanlarınıza karakter kazandırıyor.

Konut, otel, ofis, kafe ve restoranların iç ve dış duvarları için estetik ve fonksiyonel çözümler sunan Ahşap Mozaik, dayanıklılığı ve uzun ömürlü olma özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Ergin Antik yaşam alanlarına yönelik tasarlamış olduğu yenilikçi ürünler mobilya tasarımlarıyla sektöre ilk adım attığı yılların izlerini taşıyor. Mimari alanda, dünyada ki yeni trendlerin yakın takipçisi olan Ergin Antik, özellikle ülkemizde duvarların yaşam alanlarının genel dekorunun dışında bırakılma eğilimini fark ederek;  Ahşap Mozaik ürününü tasarlıyor.

Tamamen Doğal Bir Ürün;

Özellikle yaşam alanlarında kullanılacak olması göz önünde bulundurularak, Ergin Antik, tüm ürünlerini öncelikle insan sağlığını ve çevreyi gözeterek tasarlamaktadır, üretimini gerçekleştirmiş olduğu ürünlerde ahşabın, iyi yönetilmiş bir kaynaktan sağlandığının kanıtı; PFEC; Coc-Orman Koruma ve Gözetim Zinciri Sertifikasyon Sistemi’nin bir üyesi olup; Türkiye’de bu belgeye sahip sayılı firmalardan bir tanesidir.